Головний надзвичайно популярний, тонколистовий покрівельний матеріал з металу (сталь, алюміній або мідь) з полімерним захисним покриттям, відформований у формі класичної глиняної черепиці, отримав завдяки своєму зовнішньому вигляду назву «металочерепиця». В зараз матеріал налічує безліч варіантів колірного оформлення, розмірів і форм, широко застосовується в найрізноманітніших кліматичних поясів.
Серед безперечних позитивних Характеристики покрівельного матеріалу можна назвати його мала вага. Якщо порівнювати з прообразом — керамічною черепицею, то квадратний метр покрівлі з металочерепиці виявляється легшими, як мінімум раз на десять. Застосування легшої покрівлі дає змогу знизити загальну вартість будівництва будинку. В серед інших переваг можна назвати високу механічну міцність, що визначається вихідним матеріалом і формою, що додається листу на виробництві. Сучасне виробництво профільованого металевого листа з захисним покриттям забезпечує:
- величезний вибір колірних рішень і профільованої форми за високої екологічної безпеки матеріалу;
- повний комплект конструкційних елементів спрощує монтаж, обслуговування і ремонт дахів, у деяких випадках модернізація даху не вимагає демонтажу та виконується поверх старого покрівельного покриття;
- монтажні роботи можуть проводитися в будь-яку пору року, вартість матеріалів і самих робіт часто нижчі від варіантів застосування покрівельних матеріалів інших типів.
- Якісної установлення покрівлі з металочерепиці має передректи підготовку основи. Для всіх типів покрівлі дуже важливий стропільний каркас, що несе. Система стропіл визначає якість усього даху і, у Зрештою, термін її експлуатації. Визнано, що від якості даху практично залежить «час життя» всього дому. Оскільки покрівля — це одна з найважливіших систем, її довговічність залежить від якості матеріалів усіх елементів і правильності їх складання та монтажа.
Під час пристрою крокувальний конструкції з деревини, весь підготовлений матеріал має бути підданий антисептичним обробленням спеціальними засобами. Підготовка даху до монтажу починається з встановлення стропіл. В процесі робіт необхідно контролювати прямокутну форму кожного скату. Робиться це з допомогою двох шнурів, що натягуються по диагоналям скатов. Допустима різниця довжин становить не понад 2 сантиметри.
В зв'язку з особливостями використовуваного покрівельного матеріалу, рекомендований кут нахилу ската має становити, як йдеться вище, не менш ніж 14 градусів. В зависимости от довжини скату, покрівлю, що укладається, може вмикати один і більш ніж рядів металочерепиці. Водночас потрібно враховувати, що сухість карниза даху має становити не менш ніж 4 сантиметри. Отже, якщо довжина ската перевищує 7 метрів, то покрівля виконується декількома горизонтальними рядами з пересхлистом не менш ніж 15 сантиметрів. Під час виконання стропильного каркаса, з за допомогою довгомірних рівних рейок виконується контроль площини, що утворюється верхніми краями стропильних дощок. Усі вони утворюють рівну уявну поверхню. На підготовлену стропильну основу монтується покрівля з металочерепиці.
Основні | |
---|---|
Вибір надаваних послуг | Монтаж |
Кроквяні системи | True |
Покрівельні роботи по виду матеріалу | Металлочерепица |
- Ціна: від 300 ₴/кв.м